Kuchyň & bar

Od dubna 2019 jsme pro Vás připravili kompletně nový jídelní a nápojový lístek.

Grilovací sezónu zahajujeme 10.4.2019 a ke grilování neodmyslitelně patří i dobré pití včetně vyjimečně dobrých piv, ale také čerstvý chléb, který denně náš šéfkuchař peče se svým týmem. A proto jako první v Kladně představujeme zcela jedinečné pivní speciály z pivovaru Primátor.

Šéfkuchař

Náš šéfkuchař je profesionál s dlouholetými zkušenostmi. A správný profesionál se neustále zdokonaluje a sleduje moderní trendy. 

U nás najdete vždy jídlo pouze z kvalitních surovin, ať už klasickou českou kuchyni v moderním podání, nebo si vyberete něco z grilovaných specialit.

 

O nás

Gastronomie nás baví, proto jsme úspěšní. Celý tým Gome Restaurant & Grillu je složen z profesionálů. Servis, který poskytujeme  se velice pozitivně odráží na spokojenosti našich hostů.

Pocit bezpečí a klidu – tím, že máme příjemné venkovní posezení uvnitř slunného vnitrobloku, prožijete každou návštěvu s pocitem klidu od ruchu města. Neseďte někde na ulici, Gome Restaurant & Grill je idealní místo jak pro váš pracovní oběd, tak pro pořádání soukromých akcí ( rodinná setkání, svatby, firemní školení, …)

Přijďte si nás vyzkoušet ještě dnes.

 

602 146 435

info@gome-restaurant.cz

602 622 774

602 146 435

PO – SO  11 – 22 h

Ne 11 – 20 h

Napište nám

WordPress Video Lightbox